1 / 9
УРБАН ЛИВИНГ продава дуплекс 120м2 во Чаир
100.000 €
Цената е фиксна
21.10.2021 21:01

Чаир / Скопје

Број на соби:

6

Квадратура:

120 m²

Греење:

Централно

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Чаир

Се продава прекрасен стан дуплекс 120м2 на 3-ти кат во зграда без лифт во Чаир.
Има 6 соби, два тоалета со бањи и 1 балкон.
На убава локација во близина на сите потребни установи и услови за модерно живеење.

За оваа убава понуда и повеќе информации јавете се на следниве телефони:
078967010 Силвана
075314647 Бети


Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

URBAN LIVING
Rimska 3
Потврден огласувач
078967010
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам