1 / 1
staro za novo!! Novi laptopi i5 i i7 zamena za polovni i3,i5
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.02.2023 11:38

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Производител:

ASUS

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

prodavam ili zamenuvam novi laptopi so i5 i i7 procesori za stari i3,i5 ili i7

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава / Можна е замена од:

Ivica
Потврден огласувач
070 269 990
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам