1 / 12
AUDI A4 B8
10.000 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.09.2022 21:41

Велес / Велес

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e vo top sostojba !!! Zelen karton do 05.2023 Napraven golem servis ulje vo motor ,ulje vo menjac filter za ulje vo menjac ,vodna pumpa rebrast ( cel set zategaci ,filtri,predni diskovi plocki se komplet ) nov akumulator,zadni diskovi i plocki, prednica ramenja,sponi jabucici (TRW) dokaz fakturi za prometi delovi isite smeneti delovi gi cuvam bez nikakvi dodatni vlozuvanja !!! Zimni gumi continental 6.5 mm proverka po vasha zelba !!!

Viber 38970254740

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zoki
Потврден огласувач
071360677
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам