1 / 3
Frizider
8.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.10.2021 10:32

Струга / Струга

Frizider Favorit. Koristen 4 meseci. Skoro nov. Kontakt 071 306 823-Vajko

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Се продава од:

Vajko
Потврден огласувач
38975400966
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам