Се бара личност за чистење на 2 стана/апартмана спроти влада
200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.11.2022 13:13

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Чистење, Домашна работа, Нега и подршка

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Се бара хигиеничар/хигиеничарка (чистач/чистачка) кој/која би чистела и одржувала 2 апартмана.

Плата по договор

Работно време е кога ќе има работа - можно е секој ден, можно е еднаш во неколку дена!

Предност би била кога некој би живеел во близина и би можел да доаѓа брзо по потреба.

cistac, cistacka, higienicar, higienicarka, cistenje, odrzuvanje,

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

K
Потврден огласувач
076222267
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам