1 / 5
Komoda za detska soba
4.000 МКД
31.07.2022 15:12

Бутел / Скопје

Prodavam komoda vo odlicna sostojba za 4000 den. Dimenzii:2m na 80 cm sirina i 37 dlabocina.

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Комоди

Се продава од:

Suzana
Потврден огласувач
070910788
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам