1 / 1
PLAC VO CENTAROT NA KAVADARCI!
По Договор
22.10.2021 14:32

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

900 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac so dve markici na Ul. Bozo Dimov vo centarot na Kavadarci. Edinstven plac vo centarot na gradot.

075935699 - Nakjo

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

Nakjo
Потврден огласувач
075379316
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам