1 / 9
Se izdava dukjan!
По Договор
06.10.2022 15:41

Охрид / Охрид

Se izdava dukjan vo centarot na Ohrid, na samiot plostad
Vednas do srebrara Bellusso i pizzeria Nemo
Tel za info: 077512772

Категорија: Останато

Се продава од:

Kristina
Потврден огласувач
078230509
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам