1 / 7
Alfa 159 2.4jtdm na delovii
111 €
03.01.2023 14:11

Кичево

Alfa 159 2.4jtdm avtomatic 147kw 2008na delovi motor extra moze proba
Kozen enterier
17al bandazi
Rezervna tanka 17ka
Bose ozvucuvanje
Bela kilometraza i satcina
071804867

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Bobi
Потврден огласувач
071804867
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам