1 / 6
Alfa 159 2.4jtdm 147kw avtomatic na delovi
55 €
09.01.2022 19:46

Кичево

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

Alfa 159

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

11.2020

Сила на моторот:

147 kw / 200 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

se shto vi treba z071804867

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Bobi
Потврден огласувач
071804867
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам