1 / 2
Se prodava kukja
По Договор
22.10.2021 17:35

Кичево

Број на соби:

4

Квадратура:

95 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

2008

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Запад

Адреса:

Nova naselba s.Drugovo

Se prodava kukja vo nova naselba selo Drugovo. Cena po dogovor. Telefonski broj za kontakt 071/750-704

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
071208172
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам