1 / 6
SE PRODAVA PLAC VO BLIZINA NA LAMELI
250 €
28.06.2022 22:26

Кичево

Квадратура:

400 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac vo blizina na lamelite so povrshina od 400m2. Vo placot ima i kujka. Placot e so sredeni dokumenti kako: privatizacija,elaborati i chist imoten list na eden sopstvenik. Placot ima i markica za gradenje na ushte edna kujka,za placot e mozhna kompenzacija za stanovi i doplata.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
071226370
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам