1 / 1
Се бараат професори по Германски и Математика
По Договор
22.10.2021 22:45

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Образование и наука

Пол :

Не е важно

Образование:

Основно + Професија

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Доволни

Образовниот Центар Opportunity Ü итно има потреба од професори по Германски јазик и Mатематика! - Со работа се почнува веднаш - Се наоѓаме на Булевар Туристичка, Мини Базар Гранит, блок 1 (наспроти училиштето Григор Прличев)
Цена:
0 МКД

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од: Претпријатие

Opportunity Ü
Потврден огласувач
076470682
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам