1 / 6
УРБАН ЛИВИНГ продава стан 78м2 во Чаир
55.000 €
22.10.2021 23:53

Чаир / Скопје

Број на соби:

2,5

Квадратура:

78 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Поткровје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Чаир

Се продава прекрасен 2,5 собен стан 78м2 на 7-ми кат (поткровје) во зграда со лифт во Чаир.
Има една дневна соба со трпезариски дел и кујна, една спална соба , една помала детска соба, еден тоалет со бања и два балкона.
Греење/ладење на струја.
Има услови за паркинг.
На убава локација во близина на сите потребни установи и услови за модерно живеење.
ШИФРА Ф5

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

URBAN LIVING
Rimska 3
Потврден огласувач
078967010
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам