1 / 10
*SAJCESKI* Vikendicka so plac vo Raca
По Договор
22.10.2021 23:58

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

60 m²

Број на соби:

2

Греење:

Струја

Наместена:

Делумно

Se prodava vikendicka vo naselba Raca, na dva sprata, opremena vo etno stil, so kvadratura od 30m2 na sprat. Vikendickata e so dobra izolacija, so prekrasen pogled Kon Ohrid, Galicica I ezeroto.
Istata moze da se koristi Kako vikend prestoj Ili za izdavanje na turisti. Do vikendickata ima I Plac od 400m2
Vkupna kvadratura na celokupnoto zemjiste e 550m2.
Placot I vikendickata se prodavaat I oddelno I zaedno.
Cena I poveke Info na tel.077 815 161
077 969 012

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

Marija
Потврден огласувач
077/815-161
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам