1 / 6
Vintage receiver Sansui R-30 Made in Japan SSSS
95 €
Цената е фиксна
15.02.2023 08:20

Кисела Вода / Скопје

1. Vintage receiver Sansui R-30 Made in Japan, potpolno ispraven i funkcionalen......................cena 95 eur.(fiksno).
2. Vintage midi CD player Sansui CD-E 570........... cena 35 eur. (fiksno).
3. Vintage FM tuner Sansui TU-X 119........ cena 35 eur. (fiksno).
Bez nikakvi zameni i pazarenja okolu cenata. Videte original fotografii.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Сашо
Потврден огласувач
071352586
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам