1 / 2
Peugeot 307
2.500 €
23.10.2021 10:19

Пехчево / Берово

Марка:

Peugeot

Модел:

307

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

79 kw / 107 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Peugeot 307
2002god
2.0hdi 79kw
Smeneto
Set rebrast
Ulje i site filtri
4 novi amortizeri
4 diskovi i plocki
Stegnato komplet

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

martin
Потврден огласувач
070857101
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам