1 / 6
Masina motor za agregat generator
2.200 МКД
2.400 МКД
01.07.2022 13:37

Струга / Струга

Poloven masinata si rabotit, , isto taka se prodavat i ramot so kazanot i site elementi sto gi imat tuka, ramot komplet 1200 den. Moze i zamena.

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Agregat generator

1 МКД

Agregat generator

4200 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам