1 / 12
Delovi
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.07.2022 10:59

Македонски Брод

Fiat marea 1.9 jtd
Fiat marea 2.0 benzin
Fiat brava bravo 1.2 1.4
Fiat punto 1.1 1.7 td
Samo na delovi

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

miki
Потврден огласувач
071954401
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам