1 / 2
Peugeot 207
2.000 МКД
05.07.2022 21:33

Делчево / Делчево

Состојба на предмет
Нов

Тип на гуми:

Гуми за сите сезони

Ширина:

125

Висина:

25

Дијаметар:

8

2 tenki rezervni gumi za peugeot 207
Kontakt 078435246

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Sara
Потврден огласувач
+389 77881232
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам