Се продава стан во Кичево
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.10.2021 16:13

Кичево

Број на соби:

3

Квадратура:

67 m²

Греење:

Нема

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

1970

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Исток

Адреса:

ул.Рудничка бр.7, Кичево

Цена по договор

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Jovce Stojkoski
Потврден огласувач
070338867
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам