1 / 1
Prodavam zvucnici JBL HARMAN CLIP4
3.500 МКД
11.07.2022 09:10

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam zvucnici novi, neotpakovani
tip: JBL HARMAN CLIP4
Ultra-portable Waterproof Speaker
Bluetooth V5.1
cena po dogovor
informacii na 079276630

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

mile
Потврден огласувач
079276630
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам