1 / 1
Delovi za Opel Insignia 2.0 CDTI 160KS 2011
1 €
07.12.2022 08:42

Кочани / Кочани

Марка:

Opel

Модел:

Insignia

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

02.2022

Сила на моторот:

118 kw / 160 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

☆DELOVI ZA OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 160KS 2011 SE STO VI TREBA 074-224-222☆

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Avto Delovi
Потврден огласувач
074224222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам