1 / 8
Adidas kopacki 41
2.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.08.2022 21:06

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Обувки

Големина:

41

Боја:

Црна

Prodavam Original ADIDAS kopacki model na Zinedine Zidane od 2005 godina kupeni vo Spanija vo prodavnica na REAL MADRID. Noseni se mnogu malku rekreativno. Kopackite se mnogu kvalitetni cista koza se gleda i na slikite vo kakva sostojba se. Broj 41. Cenata e 2500den ne e fiksna.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Daniel
Skopje
Потврден огласувач
077928702
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам