1 / 2
Luster, 2 parcinja
2.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.09.2022 08:58

Прилеп / Прилеп

Luster, 2 parcinja vo dobra sostojba

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Лустери

Се продава од:

Jane
Потврден огласувач
072215048
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам