1 / 12
Atv Polaris Scrambler 850cc 2013
8.000 €
16.11.2021 12:05

Кичево

Марка:

ATV

Вид:

ATV/со четири тркала

Година:

2013

Модел:

Polaris Scrambler

Километри:

5000

Za poveke info javete na brojot
071993867

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Xhemo
Потврден огласувач
071993867
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам