1 / 4
Prodavam kvalitetni ekvilajzeri FIKSNO 078 209 464
1 €
14.05.2022 22:17

Кичево

Prodavam dva ekvilajzeri Marantz EQ551 i JVC SEA R7 Kenwood G1100 078 209 464
Site moi oglasi
http://www.reklama5.mk/PremiumDetails?id=983240

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Еквилајзери

Се продава од:

tane
Потврден огласувач
078209464
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам