Baram zemjodelsko zemjiste okolu 50 hektara
1 МКД
01.11.2021 12:22

Свети Николе / Свети Николе

Квадратура:

500000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Ponudete zemjiste okolu 50 hektara. Kontakt na viber.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се бара од:

Liljana
Потврден огласувач
078483520
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам