1 / 10
AUDI A4 1.9 TDI 116 KS
По Договор
09.04.2023 12:23

Демир Хисар

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2022

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Audi a4 1.9 tdi karavan vo odlicna sostojba .

OPREMA

-SERVO
-ABS
-ESP
-KLIMATRONIK
-BORD KOMPJUTER
-RADIO CD
-ALARM
-KXENON SVETLA
-EL.STAKLA
-EL.RETROVIZORI
-GREJACI NA RETROVIZORI
-ALUMINSKI BANDASI SO NOVI GUMI
-CENTRALNA BRAVA 2 KLUCA
-FABRICKO ZATEMNATI STAKLA
-FAROVI ZA MAGLA
-SIVA BOJA METALIK

NA KOLATA SVE I FUNKCIONIRA PALI VOZI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

DEJAN
Потврден огласувач
075427590
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам