1 / 2
Се продава плац на атрактивно место во Гевгелија
180 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.06.2022 17:27

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

653 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава неизграден плац на атрактивно место во Гевгелија што излегува од 1 страна на булевар, и од 2 страни на улица.
Вкупната површина е 653 м2.
Има две маркици од по 11 х 15 м (лепенка се двете маркици сами со себе) со катност П+2+Пк. Вкупно од двете маркици во основа е 30 х 11 м.
Има приклучок за вода, одвод, и електрична енергија. ​
Плацот се наоѓа на две парцели.

Цената е 180 евра/квадрат. Ве молам само за сериозни купци.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Vasko
Потврден огласувач
071360580
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам