1 / 2
Mesto vo Strog Centar so markica za Zgrada
2 €
31.10.2022 11:12

Свети Николе / Свети Николе

Број на соби:

6

Квадратура:

480 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2022

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

Повеќе од 2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Hdhhddhhd

Mestoto e vo strog centar na Sveri Nikole pozadi opstinata,230kvadrati.
120osnova
8M-visina

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

aaaaa
Потврден огласувач
071353038
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам