1 / 3
Нива во Криволак
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.10.2021 15:33

Неготино / Неготино

Квадратура:

5000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава нива во Криволак од десната страна зад Железничка станица и граничи со Вардар.има сопствена вода (бунар)капка по капка. Струја сопствена.
Одма до вардар . Садена е со Дрва Пауловнија.
Тел: 074 204 361 Синиша

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Mio
Потврден огласувач
071318926
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам