1 / 9
Opel Zafira
3.900 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.10.2021 18:18

Кратово

Марка:

Opel

Модел:

Zafira

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se prodava Opel Zafira 2005/2006 godina,registrirana do Juni 2022 so zelen karton.
Odlicna vozna sostojba so pominati 186000.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ivana
Потврден огласувач
077406566
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам