1 / 4
Se prodava Malaguti Madison
1.750 €
24.10.2021 23:30

Кичево

Марка:

Malaguti

Вид:

Останато

Година:

2008

Модел:

Madison 3

Километри:

40000

Se prodava Malaguti madison 3ie godina 2008 so pominati 41000 vo super sostojba cena 1750 eu

Naim lika 078 208 915

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

KICEVO
Потврден огласувач
078 208 915
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам