1 / 1
SE PRODAVA RIXE VELOSIPED
200 €
05.11.2021 13:24

Бутел / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

20 "

Големина на рам:

Останато

Се продава скоро нов велосипед..

📎 Марка; Rixe
📎 Брзини; 8 ..
📎 Shimano Брзини
📎 За повеќе информации на тел.
📞 075-708-938


( Велосипедот е ист модел како што е прикажано на сликава. )

НЕ Е ЕЛЕКТРИЧЕН !

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

iPhone
Потврден огласувач
079216076
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам