1 / 4
Retro Velosiped
1 €
Цената е фиксна
13.12.2022 18:56

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

24 "

Nottingham- Anglija
ispraven vo vozna sostojba orginalna boja i amblemi samo gumite i sedisteto ne se original, postar od 80 godini

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

kiril risteski
Потврден огласувач
075268520
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам