1 / 7
Masini za prerabotka na svez lupen i secen kompir-pomfrit
1.200 €
11.04.2022 21:10

Брвеница / Тетово

Se prodava cela linija za kompir-svez pomfrit: masina za lupenje,2 masini za secenje 10 i 7, lepilica za kesi, masina za cistenje na sitniot kompir,i site potrebni propratni masi koi se potrebni.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Се продава од:

Zivko jovanovski
Потврден огласувач
070256216
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам