1 / 7
Kukja od 104m2 vo Tetovo
42.000 €
16.11.2021 09:42

Тетово / Тетово

Број на соби:

4

Квадратура:

104 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Друго

Дворна површина:

63 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југоисток

Se prodava kukјa od 104m2 vo Tetovo.

Kukјata raspolaga so prizemje – 52m2 i 1kat –52 m2 i gi ima slednite prostorii:

-dnevna sobi
-trpezarija so kujna
-2 spalni sobi
-1 toalet

Vkupnata površina na parcelata iznesuva 116m2, dvorot zafakјa površina od 63m2.

Cena: 42 000 evra.

https://miloshevski.mk/

Za povekјe informacii, obratete se na:

Filip 077/641-410
Stefani 071/345-955

Šifra: 0118921

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Kukja od 158m2 vo Tetovo - Cetinska

165000 €

Kukja od 172m2 vo Ohrid

84600 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам