1 / 3
Tama HP900PWN PowerGlide Iron Cobra dupla pedala
19.000 МКД
04.05.2022 08:45

Валандово

Se prodava dupla pedala Tama HP900PWN PowerGlide Iron Cobra.
2020 GODINA MODEL,NOVA NE KORISTENA.
078636212

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Тапани и Ударички

Се продава од:

Pepi
Потврден огласувач
078636212
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам