1 / 2
Продавам куќа во село Кожле
50.000 €
02.07.2022 20:16

Гази Баба / Скопје

Квадратура:

60 m²

Број на соби:

2

Греење:

Дрва

Наместена:

Делумно

Куќа 65 м2 и покривни соби друг објект од 300м2 и помошен објект од 16 м2 во истиот двор тел. 071 223 667 Киро

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

pero
Потврден огласувач
071 223 668
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам