1 / 2
Kukiste Zalman Z11.
5.000 МКД
13.02.2022 13:44

Куманово / Куманово

Se prodava kukjiste Zalman Z11. So kukjisteto dogajaat i tri kuleri 120mm.
Cena 5000den.

Информации само на вибер или whatsapp
број за контакт 075896283.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Куќишта

Се продава од:

kcaccessdenied
Потврден огласувач
075896283
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам