1 / 5
Audi a4 b8
8.900 €
09.11.2021 13:00

Пехчево / Берово

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Ima realni 260 000 km
Kupena od prv gazda od italia
Smebeto
Prednica komplet
Set rebrast
Diskovi novi
Plocki novi
Predni novi amortizeri
Novi letni gumi 4 225 50 17
Ima i 16 ki bandasi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

martin
Потврден огласувач
070857101
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам