Mehanichar
1 €
26.08.2022 11:40

Куманово / Куманово

Категорија:

Работа во странство

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Добро

Se bara mehanichar za rabota vo germanija
+4917620236498 Viber ili watzap

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

arif
Потврден огласувач
075909484
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам