1 / 3
Se dava pod naem 2 delovni objekti
100 €
Цената е фиксна
25.10.2021 21:31

Крива Паланка / Крива Паланка

Квадратура:

30 m²

Греење:

Централно

Se dava pod naem 2 delovni objekti
15 m2 i 30 m2 blizu grackata bolnica
Kasarnata Kriva Palanka
Na glavna ulica sv Joakim Osogovski
Pogodni za sekoj vid biznis dejnosti
Poveke inf na;
📞075802605

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Христијан
Потврден огласувач
075802605
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам