1 / 1
Relaksator Chicco
1.199 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.05.2022 12:04

Битола / Битола

Продавам како нов релаксатор од брендот Chicco комплет во оригинална кутија,зелена боја праќам по карго.

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Дубаци - Релаксатор

Се продава од:

Продавач
Потврден огласувач
078228238
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам