1 / 3
Benjamin drvo visoko 230cm
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.04.2022 23:56

Кочани / Кочани

6 godisno
visoko 2.30 cm,
Pogodno za vo hoteli, kafici,restoranti

Категорија: Дом и Градина / Градина / Градина Опрема

Се продава од:

.....
Потврден огласувач
077844190
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам