1 / 8
MONTAZA NA BEKATON PLOCKI
1 МКД
Цената не е фиксна
25.03.2023 12:00

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Vrsime profesionalna montaza na sekakov vid na bekaton plocki, mali i golemi rabnici, kanaletki i betoniranje na parapeti. Nudime moznost samo rabotna raka ili komplet so nas materijal. Vrsime izrabotka niz cela Makedonija.

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Останато

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
072247355
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам