1 / 5
BMW 525D 2006 -KAKO OD SALON
9.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.07.2022 06:30

Охрид / Охрид

Марка:

BMW

Модел:

525

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

BMW 525D 2006
217000 km realni-proverka kade sakate.
Registrirano do 01.2023
Ekstra sostojba.
Poveke info na 070 232 807

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

nikola
Потврден огласувач
070232807
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам