1 / 2
WMEM 176 Rem power elektro maschinen II generacija
16.600 €
09.03.2022 19:41

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Nov so garanten list kombiniran profesionalen160a inverter aparat za elektrodno i tig (argonsko) zavaruvanje podarok originalna torba kufer (2000den)

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

kamp
Потврден огласувач
072223317
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам