1 / 8
Detsko Sediste za Velosiped Tocak Detska Kaciga
1.500 МКД
Со вклучен ДДВ
26.10.2021 21:41

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Odlicno socuvani i funkcionalni!
Sediste 1000den
Kaciga 500den

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Седишти

Се продава од:

tocaksediste
Потврден огласувач
078346349
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам